Samsung SyncMaster S23B350H
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 54,8 cm |
| Afmeting - Hoogte | 33,8 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 41,8 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 33,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,3 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,5 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,3 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Gewicht met voet | 2,8 kg |
| Gewicht zonder voet | 2,5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 30 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | LS23B350HS, LS23B350HS/EN | |
| EAN | 8806071767192 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 7 februari 2012 |