Samsung SyncMaster S24A350H
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 57,9 cm |
| Afmeting - Hoogte | 44 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 43,87 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 35,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,5 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 23,92 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,92 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Gewicht met voet | 5,1 kg |
| Gewicht zonder voet | 3,9 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | B |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 29 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | LS24A350HS, LS24A350HS/EN | |
| EAN | 8806071238326 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 23 april 2011 |
Er zijn alweer veel nieuwe 23 en 24 inch monitoren op de markt sinds onze grote roundup begin dit jaar. Hoog tijd voor een update!
4 september 2011 05:59