Samsung SyncMaster S24A450B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| 3,5mm jack audio in | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 57 cm |
| Afmeting - Hoogte | 34,7 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 38,7 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 34,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 5 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 20,1 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 6,8 kg |
| Gewicht zonder voet | 5,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 26 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 1 jaar |
| SKU | LS24A450BST, LS24A450BST/EN | |
| EAN | 8806071525839, 0200002340948 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 oktober 2011 |