Samsung SyncMaster S27B370H
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 65,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 48,3 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 38,14 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 30,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,4 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 17,7 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,83 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Gewicht met voet | 2,3 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 2 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 40 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | LS27B370HS, LS27B370HS/EN | |
| EAN | 8806071778693 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 7 februari 2012 |