Samsung SyncMaster T24A350
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 57,86 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35,91 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 44,46 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 35,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 3,32 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 23,92 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 3,32 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Gewicht zonder voet | 4,8 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | B |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 5.000.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 55 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | LT24A350EW, T24A350 | |
| EAN | 8806071239279 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 23 april 2011 |