Samsung SyncMaster T27A750
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Afmeting - Breedte | 63,1 cm |
| Afmeting - Hoogte | 45,3 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 45,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,1 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 19,1 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Gewicht met voet | 7 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,5 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | C |
| Reactietijd | 3 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 160 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 70 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | LT27A750EX | |
| EAN | 8806071255903 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 april 2011 |
Is het een monitor, of toch een TV? Die vraag stellen we ons wel vaker en bij Samsung's nieuwe TA750 en TA950 modellen ligt het antwoord moeilijker dan ooit tevoren.
11 oktober 2011 05:59