Samsung T27B300EW
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| D-Sub (VGA) ingang | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Picture-in-Picture on-screen | |
| 3,5mm jack audio in | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| USB versie | 2.0 |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Aantal geïntegreerde luidsprekers | 2 |
| Geïntegreerde webcam | |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 64,33 cm |
| Afmeting - Hoogte | 39,79 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 47,65 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 39,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,9 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 25,2 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 4,9 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 100mm |
| Gewicht met voet | 5,6 kg |
| Gewicht zonder voet | 5,1 kg |
| Energielabel (2012) | B |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 170 ° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | LT27B300EWY | |
| EAN | 8806085157279 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 juni 2012 |