Samsung T32E310EW
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 31,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 70 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 4.000 : 1 |
| Scherm formaat | 31,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 70 ppi |
| Paneeltechniek | VA / MVA / PVA |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteuning voor 3D |
| Afmeting - Breedte | 72,14 cm |
| Afmeting - Hoogte | 42,48 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 46,7 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 42,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 5,27 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 15,47 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5,27 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Beugelbevestiging | Vesa 200mm |
| Gewicht met voet | 5,42 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,79 kg |
| Kleur | Zwart |
| Energielabel (2012) | A+ |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 4.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 28 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| SKU | LT32E310EW, LT32E310EW/EN, T32E310EW | |
| EAN | 8806086652209 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 2 juni 2015 |