Samsung U28R550UQP
| Scherm formaat | 28 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| Reactietijd | 4 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 28 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Ondersteuning voor 3D | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR |
| Afmeting - Breedte | 63,9 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 47,93 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 37,4 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 25,05 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 6,4 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Gewicht met voet | 5,6 kg |
| Gewicht zonder voet | 5 kg |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Reactietijd | 4 ms |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 27 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 27 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 40 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| SKU | LU28R550UQPXEN | |
| EAN | 8806094771831 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 23 februari 2023 |