Sony Inzone M9 SDM-U27M90
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 144 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | Local dimming LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Touchscreen | |
| 120 Hz | |
| 144 Hz | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Nvidia G-Sync ultimate | |
| Nvidia G-Sync min. freq. | 24 Hz |
| Nvidia G-Sync max. freq. | 144 Hz |
| Maximale verversingsfrequentie | 144 Hz |
| HDR | |
| DisplayHDR | DisplayHDR 600 |
| HDR10 |
| Afmeting - Breedte | 61,5 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 24,8 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 7,3 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 47,9 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 36,3 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 7,0 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Gewicht met voet | 6,8 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,6 kg |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Voeding | Extern |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Kleurdiepte | 10-bit (1,074 miljard) |
| AdobeRGB | |
| DCI-P3 | |
| DCI-P3 dekking | 95 % |
| Laag-blauw-licht-technologie | |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (actief) | 139 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 29 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 75 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| Gemiddelde responstijd (20 transities) | 3,2 ms |
| Gemiddelde responstijd (zwart-wit) | 3,4 ms |
| Hoogst gemeten responstijd | 3,7 ms |
| Laagst gemeten responstijd | 2 ms |
| Standaardafwijking responstijd | 0,4 ms |
| Percentage binnen één refresh | 100 % |
| Gemiddelde overshoot | 10 % |
| Gemiddelde undershoot | 7 % |
| Hoogst gemeten over/undershoot | 37 % |
| SKU | SDMU27M90AEP.S, SDMU27M90AEP | |
| EAN | 4548736140516 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 juni 2022 |
| Geteste beeldmodus | Gamer 1 |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.20 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Warm |
|
|
| Minimale helderheid wit | 8,29 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 431,1 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 149,82 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,68 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,16 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 936 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,78 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 9,02 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 5,85 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 10,12 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 4,41 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 12,66 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 90,9 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 7.978 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 1.474 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 8.770 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 2.266 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,16 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,04 |
|
| Geteste beeldmodus | Standard |
|
|
| Geteste gammamodus | Locked |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Locked |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,95 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,15 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.000 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,87 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 14,83 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,58 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 3,46 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 2,71 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 12,39 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,8 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.338 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 166 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.192 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 688 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,14 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,06 |
|
| Geteste beeldmodus | Standard |
|
|
| Geteste gammamodus | Locked |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Locked |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 149,95 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,15 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 1.000 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2,08 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 7,83 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,47 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 2,68 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,49 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 4,3 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 92,3 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.338 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 166 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.192 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 688 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,18 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,02 |
|