Vidi-Touch Navigator 70
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scherm formaat | 70 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 31 ppi |
| HDMI | |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Scherm formaat | 70 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 31 ppi |
| Pixelgrootte | 0,807 mm |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 3 |
| Ethernet LAN | |
| Geïntegreerde USB HUB | |
| Geïntegreerde luidsprekers | |
| Aantal geïntegreerde luidsprekers | 2 |
| Geïntegreerde TV-tuner |
| Afmeting - Breedte | 192,5 cm |
| Afmeting - Hoogte | 106 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 106 cm |
| Afmeting - Diepte | 10 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 10 cm |
| Gewicht zonder voet | 90 kg |
| Kleur | Wit |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Stroomverbruik (actief) | 240 W |
| SKU | 80012070 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 7 april 2016 |