Viewsonic VP2768a-4K
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDMI | |
| Hoogst ondersteunde HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort | |
| AdobeRGB | |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.300 : 1 |
| Scherm formaat | 27 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Gebogen scherm | |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,155 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Touchscreen | |
| AMD FreeSync | |
| Nvidia G-Sync | |
| Nvidia G-Sync compatible | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| HDR | |
| HDR10 | |
| HDR10+ | |
| Dolby Vision | |
| HLG |
| Afmeting - Breedte | 61,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35,4 cm |
| Afmeting - Hoogte met voet | 41,3 cm |
| Afmeting - Hoogte zonder voet | 35,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 4,7 cm |
| Afmeting - Diepte met voet | 21,5 cm |
| Afmeting - Diepte zonder voet | 5 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Minimum hoogte bovenrand | 41,9 cm |
| Maximum hoogte bovenrand | 55,2 cm |
| Maximaal in hoogte verstelbaar | 13,3 cm |
| Portretmodus | |
| Kensington slot | |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Gewicht met voet | 6,7 kg |
| Gewicht zonder voet | 4,4 kg |
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Voeding | Intern |
| Energielabel (2021) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Aantal kleuren | 1.070 mln |
| Kleurdiepte | 10-bit (8-bit + FRC) (1,074 miljard) |
| AdobeRGB | |
| DCI-P3 | |
| NTSC dekking | 78 % |
| Reactietijd | 6 ms |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Contrastratio | 1.300 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Flikker reductie | |
| Stroomverbruik (actief) | 39,1 W |
| Stroomverbruik (SDR) | 26 W |
| Stroomverbruik (HDR) | 41 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| Afstandsbediening | |
| Digitale videokabel meegeleverd |
| SKU | VP2768A-4K | |
| EAN | 0766907012354 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 15 juli 2021 |
| Geteste beeldmodus | Normal |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.20 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Warm |
|
|
| Minimale helderheid wit | 31,01 cd/m² |
|
|
| Maximale helderheid wit | 282,5 cd/m² |
|
|
| Maximale fullscreen helderheid wit | 151,22 cd/m² |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 151,28 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,16 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 946 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 2 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 8,22 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 0,94 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 2,66 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,67 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 6,51 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 99,9 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.382 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 122 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.127 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 623 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,15 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,05 |
|
| Geteste beeldmodus | SMPTE-C |
|
|
| Geteste gammamodus | 2.2 |
|
|
| Geteste kleurtemperatuurmodus | Warm |
|
|
| Helderheid wit 150 cd/m² | 324,6 cd/m² |
|
|
| Helderheid zwart 150 cd/m² | 0,36 cd/m² |
|
|
| Contrast 150 cd/m² | 902 : 1 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE 2000 | 1,89 |
|
|
| Gemiddelde kleurafwijking ΔE ITP | 7,82 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE 2000 | 1,39 |
|
|
| Gemiddelde grijsafwijking ΔE ITP | 4,02 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE 2000 | 1,71 |
|
|
| Gemiddelde color checker-afwijking ΔE ITP | 5,66 |
|
|
| Dekking kleurbereik | 89,3 % |
|
|
| Kleurtemperatuur wit | 6.483 K |
|
|
| Afwijking kleurtemperatuur wit van 6504K | 21 K |
|
|
| Gemiddelde kleurtemperatuur | 7.208 K |
|
|
| Afwijking gemiddelde kleurtemperatuur van 6504K | 704 K |
|
|
| Gemiddeld gamma | 2,11 |
|
|
| Afwijking gemiddeld gamma van 2,2 | 0,09 |
|