Logitech G PowerPlay Wireless Charging System Black
| Materiaal | Plastic, rubber |
| Textuur | Halverwege fijn/ruw |
| Oprolbaar |
| Afmetingen (breedte) | 34,2 cm |
| Afmetingen (lengte) | 31,9 cm |
| Afmetingen (dikte) | 0,5 cm |
| Gewicht | 343 gram |
| Materiaal | Plastic, rubber |
| Kleur | Zwart |
| Textuur | Halverwege fijn/ruw |
| Buigzaam | Amper |
| Oprolbaar | |
| Grafische opdruk | Logo |
| Grafische opdruk voelbaar | |
| Oppervlak 1 | Stof, licht ruw |
| Oppervlak 2 | Plastic, glad |
| Onderkant | Siliconen |
| Onderkant grip | Matig |
| Randen | Vrij |
| Compatible met optische muizen |
| Laser ADNS-9800 800 DPI Speed min. 3m/s | |
| Laser ADNS-9800 800 DPI Acceleration | Positief |
| Optisch Pixart PMW3366 800 DPI Speed min. 3m/s | |
| Optisch Pixart PMW3366 800 DPI Acceleration | Geen |
| SKU | 943-000110 | |
| EAN | 5099206074576 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 augustus 2017 |
| Gladheid glad naar stroef (1-5) - kleine voetjes | 2 |
Testconfiguratie
|
|
| Gladheid glad naar stroef (1-5) - middel voetjes | 2 |
Testconfiguratie
|
|
| Gladheid glad naar stroef (1-5) - grote voetjes | 2 |
Testconfiguratie
|
|
| Lift-off distance | 0,5 mm |
Testconfiguratie
|
Logitech heeft al enige tijd winnaars in huis als het om gamingmuizen gaat. Deze zomer kwam de Zwitserse fabrikant met zijn nieuwste innovatie: Powerplay. De G703 en G903 werken niet alleen draadloos, maar laden ook draadloos op.
2 januari 2018 15:00