Buffalo LinkStation Live 2TB
- Alle nas devices
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 1 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN |
| Aantal interne drive bays | 1 bay(s) |
| Aantal voorgeïnstalleerde harddisks | 1 |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| eSATA aansluiting | 0 |
| Wireless LAN | |
| USB 2.0 poorten (totaal) | 1 |
| LAN activity |
| Diepte | 4,5 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 17,5 cm |
| Printserver | |
| FTP server | |
| UPnP compatible | |
| DLNA (UPnP AV) server | |
| Torrent Client | |
| Opgegeven stroomverbruik | 17 W |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | LS-CH2.0TL-EU, LS-CH2.0TL, LS-X2.0TL-EU, 5060218471950, LS-XL2.0TL-EU | |
| EAN | 5060126035909, 5060218471950 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 26 juni 2009 |