Buffalo LinkStation Mini 2TB Black
- Bekijk 2 reviews
- Alle nas devices
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 2 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN |
| Aantal interne drive bays | 2 bay(s) |
| Aantal voorgeïnstalleerde harddisks | 2 |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| Disk 1 - Meegeleverde HDD (Type) | Samsung HN-M101MBB |
| Disk 1 - Meegeleverde HDD (Capaciteit) | 1.000 GB |
| Disk 2 - Meegeleverde HDD (Type) | Samsung HN-M101MBB |
| Disk 2 - Meegeleverde HDD (Capaciteit) | 1.000 GB |
| USB interface voor peripherals | 1 |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN | |
| USB 2.0 poorten (totaal) | 1 |
| USB-aansluitingen voor (totaal) | 0 |
| USB-aansluitingen achter (totaal) | 1 |
| RAID 0 | |
| RAID 1 | |
| JBOD |
| Reset | |
| USB-sync | |
| USB-eject | |
| Power | |
| Fan |
| Power | |
| Status | |
| Error | |
| Capaciteit | |
| USB activity | |
| LAN activity | |
| HDD activity |
| Diepte | 13,5 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Hoogte | 8,2 cm |
| Kensington aansluiting | |
| Printserver | |
| Webadmin | |
| Authenticatie m.b.v. gebruikers | |
| Authenticatie m.b.v. gebruikersgroepen | |
| Authenticatie m.b.v. wachtwoorden op shares | |
| Read-only toegang mogelijk | |
| FTP server | |
| FTP server met anonymous | |
| Aparte gebruikers voor FTP | |
| UPnP compatible | |
| HTTP folders | |
| DHCP server | |
| Active Directory Support | |
| Apple file server | |
| iTunes server | |
| DLNA (UPnP AV) server | |
| NDAS / Zetera (directe schijf toegang) | |
| Mionet | |
| Multimedia Server | |
| Download | bittorent |
| Webserver | apache, mysql, php |
| FTP/HTTP Download | |
| Torrent Client | |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 2 TB |
| Opgegeven stroomverbruik | 17 W |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | LS-WSX2.0TL/R1EU, LS-WSX2.0TL | |
| EAN | 5060218472551, 4053162672017 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 30 december 2011 |
Honderd euro betaal je voor de goedkoopste, de duurste kost ruim 575 euro. Een groot verschil voor wat allemaal NAS-apparaten met ruimte voor twee schijven zijn. We hebben in totaal 14 van deze producten getest om je te helpen met het bepalen van welke het beste bij je past.
12 februari 2013 05:59
Twee disks, maar toch klein van stuk én behoorlijk veelzijdig. Hoe doet dit kleine NASje van Buffalo het in de praktijk?
1 mei 2012 13:30