Iomega Home Network Hard Drive 2TB
- Alle nas devices
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 1 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN |
| Aantal interne drive bays | 1 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| USB interface voor peripherals | 2 |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN | |
| USB 2.0 poorten (totaal) | 2 |
| Diepte | 21,3 cm |
| Breedte | 12,5 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Opgegeven stroomverbruik | 9 W |
| SKU | 34767 | |
| EAN | 4019976347671, 0742709347672 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 maart 2011 |