LaCie CloudBox 1TB
- Alle nas devices
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 1.000 GB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 1.000 GB |
| Processorsnelheid | 1 GHz |
| Werkgeheugen | 256 MB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| eSATA aansluiting | 0 |
| RAID 0 | |
| RAID 1 | |
| RAID 5 | |
| RAID 6 |
| Reset | |
| Power |
| Diepte | 19,3 cm |
| Breedte | 11,7 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| DHCP server | |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 4 TB |
| Opgegeven stroomverbruik | 11 W |
| SKU | 9000323, 9000323EK | |
| EAN | 3660619007127, 0093053005337, 3660619007134 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 29 november 2012 |