LG N2A2 2TB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 2 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| Harddisks afmeting | 3.5 inch |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN |
| Aantal interne drive bays | 2 bay(s) |
| Aantal voorgeïnstalleerde harddisks | 2 |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Harddisks afmeting | 3.5 inch |
| Disk 1 - Meegeleverde HDD (Type) | Hitachi HDS7201 |
| Disk 1 - Meegeleverde HDD (Capaciteit) | 1.000 GB |
| Disk 2 - Meegeleverde HDD (Type) | Hitachi HDS7201 |
| Disk 2 - Meegeleverde HDD (Capaciteit) | 1.000 GB |
| USB interface voor peripherals | 2 |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN |
| RAID 0 | |
| RAID 1 | |
| JBOD |
| Reset | |
| USB-sync | |
| USB-eject | |
| Power | |
| Fan |
| Power | |
| Status | |
| Error | |
| Capaciteit | |
| USB activity | |
| LAN activity | |
| HDD activity |
| Diepte | 23 cm |
| Breedte | 11,5 cm |
| Hoogte | 16,4 cm |
| Geteste firmware | 3047.116 |
| Kensington aansluiting | |
| Printserver | |
| Webadmin | |
| Authenticatie m.b.v. gebruikers | |
| Authenticatie m.b.v. gebruikersgroepen | |
| Authenticatie m.b.v. wachtwoorden op shares | |
| Read-only toegang mogelijk | |
| FTP server | |
| FTP server met anonymous | |
| Aparte gebruikers voor FTP | |
| UPnP compatible | |
| HTTP folders | |
| DHCP server | |
| Active Directory Support | |
| Apple file server | |
| iTunes server | |
| DLNA (UPnP AV) server | |
| NDAS / Zetera (directe schijf toegang) | |
| Mionet | |
| Multimedia Server | |
| FTP/HTTP Download | |
| Torrent Client | |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | N2A2 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 28 oktober 2010 |
Wat maakt LG van een 2-bay NAS? Hardware.Info ging aan de slag met de N2A2 van LG.
8 november 2010 08:30