Netgear ReadyNAS 104 2TB
- Alle nas devices
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 4 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN |
| Aantal interne drive bays | 4 bay(s) |
| Aantal voorgeïnstalleerde harddisks | 2 |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 2.000 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| Hot-swap drive bays |
| Processorfamilie | Marvell Armada |
| Processorsnelheid | 1,2 GHz |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| eSATA aansluiting | 1 |
| Wireless LAN | |
| USB 2.0 poorten (totaal) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) poorten (totaal) | 2 |
| RAID 0 | |
| RAID 1 | |
| RAID 5 | |
| RAID 6 | |
| RAID 10 | |
| JBOD |
| Diepte | 22,3 cm |
| Breedte | 13,4 cm |
| Hoogte | 20,5 cm |
| iSCSI ondersteuning | |
| Access Control List (ACL) | |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 16 TB |
| Opgegeven stroomverbruik | 47 W |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | RN10421D, RN10421D100NAS, 0606449093087, RN10421D-100EUS, RN10421D-100NAS | |
| EAN | 0606449093094, 0606449093087, 6064490930876 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 april 2013 |