Netgear ReadyNAS 2100 8TB
- Alle nas devices
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 4 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 8.000 GB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN |
| Aantal interne drive bays | 4 bay(s) |
| Aantal voorgeïnstalleerde harddisks | 4 |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 8.000 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Hot-swap drive bays |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| USB interface voor peripherals | 3 |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN | |
| USB 2.0 poorten (totaal) | 3 |
| RAID 0 | |
| RAID 1 | |
| RAID 5 | |
| RAID 6 | |
| RAID 10 |
| Diepte | 31,8 cm |
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 4,3 cm |
| Webadmin | |
| DHCP server | |
| iSCSI ondersteuning | |
| Opgegeven stroomverbruik | 220 W |
| SKU | RNRX4420, RNRX4420D, RNRX4420-100EUS, RNRX4420-100NAS, RNRX4420D-100EUS, RNRX4420D-100NAS | |
| EAN | 0606449066906, 0606449066890, 0606449087246, 6064490668908, 6064490872398 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 21 mei 2009 |