QNAP TS-131 3TB
- Alle nas devices
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 1 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 3.000 GB |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Wireless LAN |
| Aantal interne drive bays | 1 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 3.000 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| Hot-swap drive bays |
| Processorsnelheid | 1,2 GHz |
| Processorcores | 2 cores |
| Werkgeheugen | 524 MB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| eSATA aansluiting | 1 |
| Wireless LAN | |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) poorten (totaal) | 3 |
| RAID 0 |
| Reset | |
| Power |
| Diepte | 22,5 cm |
| Breedte | 7,3 cm |
| Hoogte | 16,9 cm |
| Kensington aansluiting | |
| Webadmin | |
| DHCP server | |
| iSCSI ondersteuning | |
| Access Control List (ACL) | |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | TS-131/3TB-RED | |
| EAN | 5051868984754 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 16 april 2015 |