QNAP TS-233
| Aantal interne drive bays | 2 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 0 GB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Aantal interne drive bays | 2 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 0 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Hot-swap drive bays |
| Processorsnelheid | 2 GHz |
| Processorcores | 4 cores |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| USB 2.0 poorten (totaal) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) poorten (totaal) | 1 |
| RAID 1 | |
| RAID 5 | |
| RAID 6 | |
| RAID 10 | |
| JBOD |
| Reset | |
| Power |
| Status | |
| LAN activity | |
| HDD activity |
| Diepte | 15,63 cm |
| Breedte | 9,02 cm |
| Hoogte | 18,86 cm |
| Webadmin | |
| FTP server | |
| DHCP server | |
| DLNA (UPnP AV) server | |
| iSCSI ondersteuning | |
| Access Control List (ACL) | |
| Opgegeven stroomverbruik | 10,81 W |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | TS-233 | |
| EAN | 4711103080597 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 23 februari 2022 |