QNAP TS-364-8G
| Aantal interne drive bays | 3 bay(s) |
| LAN 1 | 2.500 Mbit/s |
| Aantal interne drive bays | 3 bay(s) |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Processorfamilie | Intel Celeron |
| Processorsnelheid | 2 GHz |
| Processorcores | 4 cores |
| LAN 1 | 2.500 Mbit/s |
| HDMI |
| RAID 1 | |
| JBOD |
| Reset | |
| Power |
| Status | |
| LAN activity | |
| HDD activity |
| Diepte | 26 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 14,2 cm |
| Kensington aansluiting | |
| FTP server | |
| DHCP server | |
| iSCSI ondersteuning | |
| Access Control List (ACL) | |
| Opgegeven stroomverbruik | 32,8 W |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | TS-364-8G | |
| EAN | 4711103082041 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 27 januari 2023 |