Synology DiskStation DS410j
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 4 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 0 GB |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Aantal interne drive bays | 4 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 0 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| Processorsnelheid | 0,8 GHz |
| Werkgeheugen | 128 MB |
| USB interface voor peripherals | 1 |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| USB 2.0 poorten (totaal) | 2 |
| RAID 0 | |
| RAID 1 | |
| RAID 5 | |
| RAID 6 | |
| RAID 10 | |
| JBOD |
| Power |
| Power | |
| LAN activity |
| Diepte | 16,8 cm |
| Breedte | 18,4 cm |
| Hoogte | 23 cm |
| FTP server | |
| UPnP compatible | |
| iSCSI ondersteuning | |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 8 TB |
| Opgegeven stroomverbruik | 42,9 W |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | DS-410J, DS410J | |
| EAN | 4711174720552 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 28 oktober 2009 |