Synology DiskStation DS923+
| Aantal interne drive bays | 4 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 4 GB |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| Aantal interne drive bays | 4 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 4 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Hot-swap drive bays |
| Processorfamilie | AMD Ryzen |
| Processorsnelheid | 2,6 GHz |
| Processorcores | 2 cores |
| LAN 1 | 1.000 Mbit/s |
| eSATA aansluiting | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) poorten (totaal) | 2 |
| RAID 1 | |
| RAID 5 | |
| RAID 6 | |
| RAID 10 | |
| JBOD |
| Reset | |
| Power |
| Power | |
| LAN activity | |
| HDD activity |
| Diepte | 22,3 cm |
| Breedte | 19,9 cm |
| Hoogte | 16,6 cm |
| Kensington aansluiting | |
| FTP server | |
| Active Directory Support | |
| DLNA (UPnP AV) server | |
| iSCSI ondersteuning | |
| Access Control List (ACL) | |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 54 TB |
| Opgegeven stroomverbruik | 35,51 W |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | DS923+ | |
| EAN | 4711174724451 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 november 2022 |
Synology is marktleider in de nas-markt. We bekijken de nieuwe DS923+, die je eenvoudig kunt upgraden met een 10-gigabitkaartje. Is deze nas met Ryzen aan boord de moeite waard?
10 februari 2023 09:00