Synology DX-1211
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal interne drive bays | 12 bay(s) |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 0 GB |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| Wireless LAN |
| Aantal interne drive bays | 12 bay(s) |
| Aantal voorgeïnstalleerde harddisks | 0 |
| Totale capaciteit meegeleverde harddisks | 0 GB |
| Harddisk interface | Serial ATA |
| Harddisks afmeting | 2.5 en/of 3.5 inch |
| eSATA aansluiting | 0 |
| Wireless LAN |
| RAID 0 | |
| RAID 1 | |
| RAID 5 | |
| RAID 6 | |
| RAID 10 | |
| JBOD | |
| Hot-spare functionaliteit |
| Reset | |
| Power |
| Power | |
| LAN activity |
| Diepte | 30 cm |
| Breedte | 27 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Printserver | |
| FTP server | |
| UPnP compatible | |
| DLNA (UPnP AV) server | |
| Opgegeven stroomverbruik | 124,3 W |
| Actieve koeling (fan) |
| SKU | DX1211 | |
| EAN | 4711174720958, 0846504000951 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 30 juni 2011 |