Garmin Camper 1090 MT-D
| Kaarten | Wereld |
| Schermafmeting | 10,1 inch |
| Bluetooth |
| Kaarten | Wereld |
| Schermafmeting | 10,1 inch |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Afmetingen - Breedte | 245 mm |
| Afmetingen - Diepte | 21 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 154 mm |
| Gewicht | 534 g |
| Gebruik in auto |
| Bluetooth |
| Nuttige plaatsen / Points of interests | |
| Handsfree bellen | |
| Rijstrookaanwijzing |
| SKU | 010-02425-15 | |
| EAN | 0753759272197 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 augustus 2021 |