Garmin Camper 795 EU GPS
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 7 inch |
| Bluetooth |
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 7 inch |
| Touchscreen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Afmetingen - Breedte | 173 mm |
| Afmetingen - Diepte | 19 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 99 mm |
| Gewicht | 239,6 g |
| Live diensten |
| Gebruik in Camper/caravan | |
| Gebruik in vrachtwagen | |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | MicroSD |
| Handsfree bellen | |
| Rijstrookaanwijzing | |
| Snelheidswaarschuwing |
| SKU | 010-02747-15, 010-02749-15 | |
| EAN | 0753759308452 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 6 september 2022 |