Garmin Zumo XT Motor Europe
| Kaarten | Europa |
| Aantal landen | 45 |
| Schermafmeting | 5,5 inch |
| Bluetooth |
| Kaarten | Europa |
| Aantal landen | 45 |
| Schermafmeting | 5,5 inch |
| Widescreen | |
| Touchscreen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Afmetingen - Breedte | 148 mm |
| Afmetingen - Diepte | 24 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 86 mm |
| Gewicht | 262 g |
| Gebruik in vrachtwagen | |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| USB | |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | MicroSD |
| Handsfree bellen | |
| Gesproken straatnamen | |
| Rijstrookaanwijzing | |
| Favoriete locaties instellen |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | 010-02296-10 | |
| EAN | 0753759256340 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 27 mei 2020 |