Mio Spirit 475 Europe
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 4,3 inch |
| Bluetooth | |
| TMC verkeersinformatie |
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 4,3 inch |
| Breedbeeld scherm | |
| Schermresolutie | 480x272 |
| Touchscreen | |
| Intern geheugen | 2 GB |
| Afmetingen - Breedte | 127,2 mm |
| Afmetingen - Diepte | 18,5 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 80,8 mm |
| Gewicht | 152 g |
| Live diensten |
| Gebruik in auto | |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| USB | |
| Bluetooth |
| Nuttige plaatsen / Points of interests | |
| TMC verkeersinformatie | |
| Tekst-naar-spraak | |
| Rijstrookaanwijzing |
| EAN | 5420027514376 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 4 juni 2010 |