TomTom Go 5000 Europe
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kaarten | Europa |
| Aantal landen | 45 |
| Schermafmeting | 5 inch |
| Bluetooth | |
| TMC verkeersinformatie |
| Kaarten | Europa |
| Aantal landen | 45 |
| Schermafmeting | 5 inch |
| Breedbeeld scherm | |
| Schermresolutie | 480x272 |
| Widescreen | |
| Touchscreen | |
| Afmetingen - Breedte | 145 mm |
| Afmetingen - Diepte | 20 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 90 mm |
| Gewicht | 229 g |
| QuickGPSfix | |
| Live diensten |
| Gebruik in auto | |
| Gebruik in Camper/caravan | |
| Gebruik in vrachtwagen | |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| USB | |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | MicroSD |
| TMC verkeersinformatie | |
| Stembediening | |
| Gesproken straatnamen | |
| Rijstrookaanwijzing |
| Flitsmeldingen |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | 1FL5.002.06, 1FL5.002.05, 1FL5.002.01 | |
| EAN | 0636926065269, 0636926065214, 0636926066372 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 oktober 2013 |