TomTom Go Essential 5 Europe
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 5 inch |
| Bluetooth | |
| TMC verkeersinformatie |
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 5 inch |
| Schermresolutie | 480x272 |
| Widescreen | |
| Touchscreen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Afmetingen - Breedte | 142 mm |
| Afmetingen - Diepte | 18,8 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 96 mm |
| Gewicht | 201 g |
| Live diensten |
| Gebruik in auto | |
| Gebruik in Camper/caravan | |
| Gebruik in vrachtwagen |
| USB | |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | MicroSD |
| Nuttige plaatsen / Points of interests | |
| TMC verkeersinformatie | |
| Handsfree bellen | |
| Rijstrookaanwijzing | |
| Snelheidswaarschuwing |
| Muziekspeler (MP3) | |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | 1PN5.002.10, L134056, 4PN50 | |
| EAN | 0636926101301 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 oktober 2018 |