TomTom Go Live 1005 World
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kaarten | Europa |
| Aantal landen | 66 |
| Schermafmeting | 5 inch |
| Bluetooth | |
| TMC verkeersinformatie |
| Kaarten | Europa |
| Aantal landen | 66 |
| Schermafmeting | 5 inch |
| Breedbeeld scherm | |
| Schermresolutie | 480x272 |
| Widescreen | |
| Touchscreen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Afmetingen - Breedte | 143 mm |
| Afmetingen - Diepte | 19 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 143 mm |
| Gewicht | 266 g |
| Kaarten leverancier | Tele Atlas |
| QuickGPSfix | |
| Live diensten |
| Gebruik in auto | |
| Gebruik in Camper/caravan | |
| Gebruik in vrachtwagen | |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | SD |
| FM-zender (geluid via autoradio) |
| Nuttige plaatsen / Points of interests | |
| TMC verkeersinformatie | |
| Handsfree bellen | |
| Tekst-naar-spraak | |
| Stembediening | |
| Gesproken straatnamen | |
| Rijstrookaanwijzing | |
| Snelheidswaarschuwing | |
| Zuinige routes bepalen | |
| Reisplanner |
| Verkeersinformatie | |
| Adres zoeken via Google | |
| Flitsmeldingen | |
| Brandstofprijzen | |
| Weersverwachting |
| Muziekspeler (MP3) | |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | 1CR0.001.14, GOLIVE1005 | |
| EAN | 0636926053792 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 november 2011 |