TomTom One V4 Europe
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 3,5 inch |
| Bluetooth |
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Touchscreen | |
| Afmetingen - Breedte | 92 mm |
| Afmetingen - Diepte | 78 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 148 g |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| Bluetooth |
| SKU | 1EE0.002.02 | |
| EAN | 0636926019750 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 31 mei 2009 |