TomTom Start 25 Europe Traffic
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 5 inch |
| Bluetooth | |
| TMC verkeersinformatie |
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 5 inch |
| Breedbeeld scherm | |
| Schermresolutie | 480x272 |
| Widescreen | |
| Touchscreen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Afmetingen - Breedte | 134 mm |
| Afmetingen - Diepte | 19 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 93 mm |
| Gewicht | 213 g |
| QuickGPSfix | |
| Live diensten |
| Gebruik in Camper/caravan | |
| Gebruik in vrachtwagen | |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| USB | |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | SD |
| TMC verkeersinformatie | |
| Tekst-naar-spraak | |
| Stembediening | |
| Gesproken straatnamen | |
| Rijstrookaanwijzing | |
| Zuinige routes bepalen |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | 1EN5.002.02, 1EN5.002.19 | |
| EAN | 0636926047753, 0636926060554 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 20 februari 2012 |