TomTom Via 120 Europe Traffic
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 4,3 inch |
| Bluetooth | |
| TMC verkeersinformatie |
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 4,3 inch |
| Breedbeeld scherm | |
| Widescreen | |
| Touchscreen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Afmetingen - Breedte | 119 mm |
| Afmetingen - Diepte | 25 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 185 g |
| QuickGPSfix | |
| Live diensten |
| Gebruik in vrachtwagen | |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | SD |
| TMC verkeersinformatie | |
| Handsfree bellen | |
| Stembediening | |
| Gesproken straatnamen | |
| Rijstrookaanwijzing | |
| Zuinige routes bepalen |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | 1EH4.002.05, 1EV4.002.05 | |
| EAN | 0636926043229, 0636926048095 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 13 december 2010 |