TomTom Via Live 120 Europe
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kaarten | Europa |
| Aantal landen | 45 |
| Schermafmeting | 4,3 inch |
| Bluetooth | |
| Geïntegreerde internet connectie | |
| TMC verkeersinformatie |
| Kaarten | Europa |
| Aantal landen | 45 |
| Schermafmeting | 4,3 inch |
| Breedbeeld scherm | |
| Schermresolutie | 480x272 |
| Widescreen | |
| Touchscreen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Afmetingen - Breedte | 119 mm |
| Afmetingen - Diepte | 25 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 80 mm |
| Gewicht | 183 g |
| Kaarten leverancier | Tele Atlas |
| QuickGPSfix | |
| Live diensten |
| Gebruik in auto | |
| Gebruik in vrachtwagen | |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| USB | |
| Standaard USB-stekker | |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | - |
| Geïntegreerde internet connectie | |
| FM-zender (geluid via autoradio) | |
| Externe antenne aansluiting |
| Nuttige plaatsen / Points of interests | |
| TMC verkeersinformatie | |
| Premium verkeersinformatie via TMC | |
| Handsfree bellen | |
| Tekst-naar-spraak | |
| Stembediening | |
| Gesproken straatnamen | |
| Rijstrookaanwijzing | |
| Snelheidswaarschuwing | |
| Favoriete locaties instellen | |
| Zuinige routes bepalen | |
| Reisplanner | |
| Fotonavigatie |
| Verkeersinformatie | |
| Adres zoeken via Google | |
| Flitsmeldingen | |
| Brandstofprijzen | |
| Weersverwachting | |
| Vluchtstatus | |
| Locatie van bekenden zien |
| Geïntegreerde DVB-T TV-ontvanger | |
| Foto's bekijken | |
| Muziekspeler (MP3) | |
| Videospeler | |
| Geïntegreerde camera |
| SKU | 1EJ4.002.09, 1EJ4.002.02, 1EJ4.002.16, 1EJ4.002.04 | |
| EAN | 0636926044516, 0636926042987, 0636926050579 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 23 november 2010 |