TomTom XL Europe 42 IQR + TMC
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 4,3 inch |
| Bluetooth |
| Kaarten | Europa |
| Schermafmeting | 4,3 inch |
| Breedbeeld scherm | |
| Schermresolutie | 320x240 |
| Touchscreen | |
| Afmetingen - Breedte | 118 mm |
| Afmetingen - Diepte | 25 mm |
| Afemtingen - Hoogte | 83 mm |
| Gewicht | 186 g |
| Gebruik op de fiets | |
| Gebruik in boten | |
| Gebruik te voet |
| USB | |
| Bluetooth | |
| Geheugenslot | - |
| Tekst-naar-spraak | |
| Rijstrookaanwijzing | |
| Snelheidswaarschuwing |
| SKU | 1ET0.054.05 | |
| EAN | 0636926038423 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 23 oktober 2012 |