Edifier C2XD 2.1
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Satelliet speaker diameter tweeter | 1,9 cm |
| Satelliet speaker diameter | 7,8 cm |
| Subwoofer speaker diameter | 16,6 cm |
| Afmeting satelliet - Breedte | 13 cm |
| Afmeting satelliet - Hoogte | 9 cm |
| Afmeting satelliet - Diepte | 18 cm |
| Afmeting subwoofer - Breedte | 28,8 cm |
| Afmeting subwoofer - Hoogte | 23,2 cm |
| Afmeting subwoofer - Diepte | 24,2 cm |
| Gewicht totaal | 7,8 kg |
| Kabel lijningang verwisselbaar | |
| Lijn ingang tulp | |
| Lijn ingang 3,5mm jack | |
| Aux ingang | |
| Digitaal-in optisch | |
| Digitaal-in coaxiaal | |
| Hoofdtelefoon / lijnuitgang | |
| Bluetooth A2DP | |
| Bluetooth Apt-X |
| Volume | |
| Bassboost | |
| Bass (lage tonen) | |
| Treble (hoge tonen) | |
| Input | |
| DSP mode / equaliser |
| Afstandsbediening draad | |
| Afstandsbediening draadloos | |
| Geïntegreerde decoder Dolby Digital | |
| Geïntegreerde decoder DTS | |
| THX certificaat | |
| 3D functie | |
| Type speaker kabelaansluitingen | tulp |
| Type satelliet | 2-weg |
| Type subwoofer | Bass reflex |
| RMS vermogen totaal | 53 W |
| RMS vermogen satelliet | 9 W |
| RMS vermogen subwoofer | 35 W |
| Frequentiebereik - Laag | 50 Hz |
| Frequentiebereik - Hoog | 18.000 Hz |
| Signaal/ruisverhouding | 85 dB |
| SKU | C2XD, SPK-EF-C2XD, 135049, 6923520263684 | |
| EAN | 6923520263684 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 januari 2013 |
Geluid bij de PC lijkt een sluitstuk op de begroting: een goede headset volstaat voor velen. Toch is de meerwaarde van goede speakers moeilijk te onderschatten. We testten 9 sets.
20 augustus 2013 05:59