Logitech Z623
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Satelliet speaker diameter | 5,8 cm |
| Subwoofer speaker diameter | 17,8 cm |
| Afmeting satelliet - Breedte | 11,7 cm |
| Afmeting satelliet - Hoogte | 19,2 cm |
| Afmeting satelliet - Diepte | 12 cm |
| Afmeting subwoofer - Breedte | 23,6 cm |
| Afmeting subwoofer - Hoogte | 28,5 cm |
| Afmeting subwoofer - Diepte | 30,5 cm |
| Wandmontage mogelijk |
| Kabel lijningang verwisselbaar | |
| Lijn ingang tulp | |
| Lijn ingang 3,5mm jack | |
| Aux ingang | |
| Digitaal-in optisch | |
| Digitaal-in coaxiaal | |
| Hoofdtelefoon / lijnuitgang |
| Volume | |
| Bassboost | |
| Bass (lage tonen) | |
| Treble (hoge tonen) | |
| Balans | |
| Input | |
| DSP mode / equaliser |
| Afstandsbediening draad | |
| Afstandsbediening draadloos | |
| Geïntegreerde decoder Dolby Digital | |
| Geïntegreerde decoder DTS | |
| THX certificaat | |
| 3D functie | |
| Bijgeleverde speaker kabellengte front speakers | 1,96 m |
| Bijgeleverde kabellengte totaal | 3,92 m |
| Type speaker kabelaansluitingen | D-Sub15 |
| Type satelliet | 1-weg |
| Type center | - |
| Type subwoofer | Bass reflex |
| RMS vermogen totaal | 200 W |
| RMS vermogen satelliet | 35 W |
| RMS vermogen subwoofer | 130 W |
| Frequentiebereik - Laag | 35 Hz |
| SKU | 980-000403, 980-000404, 237288, SPEAKER SYSTEM Z623, 5099206024823, 980-000402, LOGITECH Z623 2.1, Z623 | |
| EAN | 5099206024823, 0000980000403, 0097855066466, 0992060248204, 3610480016261, 5053460698459, 5053973591773, 5099206025363, 50992060248209 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 15 augustus 2010 |
High-end speakersets aan het uitsterven? Dat dachten we niet. We testten er 7.
9 oktober 2011 05:59