Trust Tytan 2.1 Speaker Set
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Subwoofer | |
| Aantal kanalen/satellieten | 2 kanalen |
| Afmeting satelliet - Breedte | 10,5 cm |
| Afmeting satelliet - Hoogte | 21 cm |
| Afmeting satelliet - Diepte | 9,5 cm |
| Gewicht satelliet | 56 gram |
| Afmeting subwoofer - Breedte | 26,4 cm |
| Afmeting subwoofer - Hoogte | 25,5 cm |
| Afmeting subwoofer - Diepte | 26,9 cm |
| Wandmontage mogelijk |
| Kabel lijningang verwisselbaar | |
| Lijn ingang tulp | |
| Lijn ingang 3,5mm jack | |
| Aux ingang | |
| Digitaal-in optisch | |
| Digitaal-in coaxiaal | |
| Hoofdtelefoon / lijnuitgang | |
| Bluetooth A2DP | |
| Bluetooth Apt-X |
| Volume | |
| Bassboost | |
| Bass (lage tonen) | |
| Treble (hoge tonen) | |
| Balans | |
| Input | |
| DSP mode / equaliser |
| Afstandsbediening draad | |
| Afstandsbediening draadloos | |
| Geïntegreerde decoder Dolby Digital | |
| Geïntegreerde decoder DTS | |
| THX certificaat | |
| 3D functie | |
| Type speaker kabelaansluitingen | tulp |
| Type satelliet | 2-weg |
| Type subwoofer | Bass reflex |
| RMS vermogen totaal | 60 W |
| Frequentiebereik - Laag | 20 Hz |
| SKU | 17963, 19019, TYTAN 2.1 | |
| EAN | 8713439179637, 8713439190199 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 14 november 2011 |
Geluid bij de PC lijkt een sluitstuk op de begroting: een goede headset volstaat voor velen. Toch is de meerwaarde van goede speakers moeilijk te onderschatten. We testten 9 sets.
20 augustus 2013 05:59