Apple iPod Classic 120GB Silver
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 2,5 inch |
| Opslagcapaciteit | 120 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 2,5 inch |
| Afmeting - hoogte | 10,35 cm |
| Afmeting - breedte | 6,18 cm |
| Afmeting - diepte | 1,05 cm |
| Gewicht | 140 gram |
| Opslagcapaciteit | 120 GB |
| Resolutie beeldscherm | 320x240 |
| Werktijd accu (video afspelen) | 6 uur |
| Stemopname |
| FM Radio |
| MOV |
| MPEG4 AVC / H.264 |
| MP3 | |
| AAC |
| PNG | |
| BMP | |
| GIF |
| SKU | MB562ZO/A, MB562ZD/A, MB562ZD/A?NL | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 21 september 2008 |