Apple iPod Classic 160GB Black
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 2,5 inch |
| Opslagcapaciteit | 160 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 2,5 inch |
| Afmeting - hoogte | 10,35 cm |
| Afmeting - breedte | 6,18 cm |
| Afmeting - diepte | 1,05 cm |
| Gewicht | 162 gram |
| Opslagcapaciteit | 160 GB |
| Type opslagmedium | Harde schijf |
| Resolutie beeldscherm | 320x240 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Werktijd accu (audio afspelen) | 36 uur |
| Werktijd accu (video afspelen) | 6 uur |
| Accu oplaadtijd | 4 uur |
| Touch screen bediening | |
| Equalizer | |
| Stemopname |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| AVI | |
| TS | |
| MP4 | |
| MOV |
| MPEG4 ASP | |
| MPEG4 AVC / H.264 |
| MP3 | |
| AAC |
| JPEG | |
| PNG | |
| BMP | |
| TIFF | |
| GIF |
| SKU | MB150ZD/A, MB150ZO/A, MC297QB/A, MC297QG/A, MC297ZD/A, MC297QS/A, MC297LL/A | |
| EAN | 0885909341344, 0008590936518, 0885909341320, 0885909365180, 0885909369744, 1401018223839, 3610170001560, 5027631067771, 8859093651802 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 26 maart 2008 |