Apple iPod Touch 16GB
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 3,5 inch |
| Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 3,5 inch |
| Afmeting - hoogte | 11 cm |
| Afmeting - breedte | 6,18 cm |
| Afmeting - diepte | 0,8 cm |
| Gewicht | 120 gram |
| Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Resolutie beeldscherm | 480x320 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Werktijd accu (video afspelen) | 5 uur |
| Stemopname |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| MPEG4 AVC / H.264 |
| MP3 | |
| AAC |
| SKU | MA627ZD/A, MA627LL/B, MA627ZD/B, MA627ZO/A, MA627ZO/B, MB531ZD/A | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 26 maart 2008 |