Apple iPod Touch V5 16GB White
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 4 inch |
| Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 4 inch |
| Afmeting - hoogte | 12,34 cm |
| Afmeting - breedte | 5,86 cm |
| Afmeting - diepte | 0,61 cm |
| Gewicht | 88 gram |
| Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Resolutie beeldscherm | 1136x640 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Werktijd accu (video afspelen) | 8 uur |
| Accu oplaadtijd | 4 uur |
| Touch screen bediening | |
| Stemopname |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| WLAN | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| MP4 | |
| MOV |
| MPEG4 ASP | |
| MPEG4 AVC / H.264 |
| MP3 | |
| AAC |
| JPEG | |
| PNG | |
| BMP | |
| TIFF | |
| GIF |
| SKU | MGG52NF/A, MGG52BT/A, MGG52FD/A | |
| EAN | 0885909958986, 0885909958894 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 juli 2014 |