Denver MPG-4094NR Black
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Afmeting - hoogte | 8,5 cm |
| Afmeting - breedte | 4,2 cm |
| Afmeting - diepte | 0,9 cm |
| Gewicht | 87 gram |
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Touch screen bediening | |
| Stemopname |
| Kaartlezer SD |
| FM Radio |
| MP4 |
| MP3 | |
| WMA |
| JPEG |
| SKU | MPG-4094NRBLACK | |
| EAN | 5706751038211 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 juni 2020 |