Intenso Video Scooter 8GB Pink
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Afmeting - hoogte | 0,9 cm |
| Afmeting - breedte | 9,1 cm |
| Afmeting - diepte | 4,2 cm |
| Gewicht | 28 gram |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Touch screen bediening | |
| Equalizer |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Kaartlezer SD |
| FM Radio |
| AVI |
| MP3 | |
| WMA |
| JPEG | |
| BMP |
| SKU | 3717463, 4034303019595 | |
| EAN | 4034303019595 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 5 september 2014 |