Lenco PODO-153B
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Afmeting - hoogte | 8,3 cm |
| Afmeting - breedte | 4,03 cm |
| Afmeting - diepte | 0,92 cm |
| Gewicht | 26,5 gram |
| Opslagcapaciteit | 4 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Werktijd accu (video afspelen) | 3,5 uur |
| Accu oplaadtijd | 8 uur |
| Touch screen bediening | |
| Stemopname |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Kaartlezer SD | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| MP3 | |
| WMA |
| JPEG | |
| BMP |
| SKU | PODO-153B, PODO-153 BLAU | |
| EAN | 8711902034490 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 13 maart 2017 |