Lenco Xemio-668 8GB Black
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,8 inch |
| Afmeting - hoogte | 8,5 cm |
| Afmeting - breedte | 4,15 cm |
| Afmeting - diepte | 0,9 cm |
| Gewicht | 25,5 gram |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Resolutie beeldscherm | 128x128 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Accu oplaadtijd | 10 uur |
| Touch screen bediening | |
| Stemopname |
| USB | |
| Kaartlezer SD |
| FM Radio |
| MP3 | |
| WMA |
| JPEG | |
| BMP |
| SKU | XEMIO668SCHWARZ, XEMIO-668 BLACK | |
| EAN | 8711902040125 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 april 2022 |