Philips GoGear Raga 2GB Blue
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,1 inch |
| Opslagcapaciteit | 2 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,1 inch |
| Afmeting - hoogte | 4,34 cm |
| Afmeting - breedte | 4,99 cm |
| Afmeting - diepte | 1,29 cm |
| Gewicht | 0,22 gram |
| Opslagcapaciteit | 2 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Resolutie beeldscherm | 128x128 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Werktijd accu (audio afspelen) | 15 uur |
| Touch screen bediening | |
| Equalizer | |
| Stemopname |
| USB | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| MP3 | |
| WMA |
| GIF |
| SKU | SA4RGA02BN, SA4RGA02BN/12 | |
| EAN | 8712581637378, 0871258163737 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 mei 2012 |